Як обрати освітлення? Тренди люстр та інших світильників

Ремонт, який виконано без дизайнера інтер’єру, теж може бути стильним та красивим. Один із варіантів як це зробити – надихнутися дизайнерськими рішенням, яких є безліч на просторах інтернету, зокрема на нашому сайті. А також, звісно, слідкувати за новинками ринку декоративних матеріалів.

Ми підготували для вас підбірку сучасних та трендових світильників, які допоможуть підкреслити ваш смак та зроблять інтер’єр стильним.

1. Матова обробка

Золото, бронза або нікель все частіше з’являються у матовій обробці. Звісно, глянцевий блиск теж є у нових дизайнах люстр, але використовується дизайнерами уже не так часто. Гламур стає трохи стриманим і тонким.

Приклад світильників з матовою обробко

2. Натуральні матеріали

Ця тенденція проявляється у всіх напрямках дизайну інтер’єру. Виробники створюють ще більше варіантів освітлення зі скла, мармуру, металу, каміння та дерева. Сміливо можете поєднувати їх між собою в дизайні.

Приклад світильників з натуральних матеріалів

3. Мінімалізм

З’являється все більше простих світильників з чистими та простими формами, які ідеально вписуються в сучасний інтер’єр. У 2021 році тенденція до мінімалізму в освітленні стане ще більш популярною.

Приклад світильників в стилі мінімалізм

4. Вишуканий індустріальний стиль

Його особливість – проста обробка, нейтральні кольори і акцент на металі. Сучасні  індустріальні світильники не такі, як були раніше. Це вже не той брутальний лофт, а скоріше витончений ретро, який більше схожий на мистецтво.

Приклад світильників в індустріальному стилі

5. Неймовірний арт-деко

Багато років поспіль цей стиль популярний в дизайні інтер’єру. Але до недавно ще було важко знайти красиве освітлення в цьому стилі. Нарешті це змінилося. З’являється все більше цікавих світильників з унікальним дизайном, де ідеально поєднуються чіткі форми і мистецтво.

Приклад світильників в стилі арт-деко

Всі моделі світильників ви можете придбати у студії інтер’єру «Provence». Ми допоможемо вам підібрати люстру, бра, торшер, настільну лампу, трекові світильники, точкові світильки та будь-які інші за формою, стилем та по ціні, що підійде саме вам!

Чекаємо на вас за адресою:
Вул. Подільська 10/3.

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами