Стінові панелі – популярний та практичний тренд.

3Д панелі – це сучасний оздоблювальний матеріал, виготовлений з високоякісного гіпсу з додаванням спеціальних модифікуючи добавок, що поліпшують експлуатаційні властивості виробу.
За допомогою їх ви можете легко і швидко змінити зовнішній вигляд приміщення. Ненав’язливі малюнки на поверхні панелі дозволять створити в інтер’єрі вашого будинку відчуття гармонії й упорядкованості. Гіпсові 3Д панелі ідеально підійдуть при оформленні дизайну як житлових приміщень (віталень кімнат, дитячих, перед-покоїв, спалень, домашніх кінотеатрів, камінних), так і комерційних (барах, ресторанах, кінотеатрах, офісах, концертних залах, театральних студіях, офісах, залах засідань, музеях, банках).
Одна зі сторін такої панелі рівна, щоб забезпечити ідеальне прилягання до стіни для закріплення, а інша декорована рельєфним тривимірним малюнком. Вибір оформлення даного матеріалу сьогодні просто величезний, підібрати можна візерунок на будь-який смак.

Монтаж їх схожий з укладанням керамічної плитки великого розміру – вироби кріпляться на стіни за допомогою спеціального клею. Після укладання гіпсові панелі 3D не потребують додаткової обробки – їх можна відразу ж ґрунтувати, фарбувати або наносити на них інші декоративні покриття.

Варто також відзначити, що гіпс є дуже міцним матеріалом, тому 3Д гіпсові панелі досить стійкі до механічних пошкоджень. Великим плюсом можна вважати те, що поверхню панелей можна легко перефарбовувати у будь-які кольори скільки завгодно раз.

Вони дуже довговічні, можуть експлуатуватися до 50 років. Таку поверхню можна мити, використовуючи воду, м’яку щітку або тканину.

Окремо варто згадати те, що гіпсові панелі є абсолютно пожежобезпечними – їх можна розміщувати поруч з будь-якими опалювальними приладами, в тому числі камінами, печами. На відміну від багатьох інших сучасних оздоблювальних матеріалів, тривимірне облицювання не вимагає спеціальної підготовки поверхні перед укладанням. Для установки досить очистити стіну від старих ділянок фарби або штукатурки, потім знепилити. Гіпс має чудову адгезію з такими матеріалами як природний камінь, цегла силікатна, цегла керамічна, бетон, пінобетон.

Але із використанням гіпсових 3Д-панелей варто бути обережним і підбирати такі, дизайн яких не набридне з часом. Наприклад, стилізовані під рейки:

Щоб переглянути асортимент панелей завітайте за адресою м. Хмельницький, вул.Подільська 10/3. З радістю допоможемо обрати.

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами