Реалізація проєкту. Авторський нагляд

Однією із послуг студії інтер’єру “Provence” є авторський нагляд, тобто супровід дизайнера в реалізації проєктів інтер’єру!

Наш дизайнер на об’єкті спілкується з ремонтниками

Що входить в авторський нагляд?
Наш дизайнер допомагає клієнтам повністю втілити в життя те, що зображено на візуалізації.

Тобто:
– контролює послідовність та якість коного етапу ремонту, щоб правильно були зроблені чорнові роботи (виведені точки електрики, розводка сантехніки, демонтаж і монтаж стін тощо);
– спілкується з прорабом, пояснюючи особливості креслення та необхідність дотримання ідей затверджених в проєкті дизайну;
– підбір чистових, декоративних матеріалів (пропозиції з різних салонів та шоурумів, узгодження з клієнтом).

Дизайнер пояснює особливості дизайнуeset

Послуга авторського нагляду дизайнера позбавить вас від зайвих питань і проблем, а головне гарантує якісний і очікуваний результат.


Важливо пам’ятати! Що навіть, якщо ви беретеся за реалізацію самостійно, при виборі декоративних матеріалів потрібно зважати на найменші дрібниці. Сьогодні на ринку є безліч товарів різної якості та цінового сегменту. Але лише справжній професіональний дизайнер може точно визначити, який відтінок білих шпалер (з 22 можливих відтінків) найкраще пасуватиме саме у вашому інтер’єрі. Яка плитка стане справжньою родзинкою в кімнаті, а не заплямує приміщення своїм яскравим узором.

І таких питань в процесі ремонту виникає незліченно багато!
Хочете мати стильний та практичний інтер’єр – довірте цю справу професіоналам студії інтер’єру “Provence” , з 9-річним досвідом.

Наш дизайнер Людмила на об’єкті перевіряє якість виконаних робіт

Вартість послуги авторський нагляд = 20$/кв м (у цю варість також входить виготовлення проєктних креслень та 3D-візуалізацій інтер’єру).

Для замовлення послуг звертайтеся у нашу студію за адресою: вул. Подільська 10/3.
Або за тел 067 382 28 22 – Людмила.

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами