Молдинги – це сучасно та дуже стильно.

Молдинги в інтер’єрі можна легко використовувати як інструмент для створення вишуканих класичних і неокласичних інтер’єрів

Молдинги для стін стали причиною того факту, що звичні рівні стіни з традиційними шпалерами або фарбуванням давно перестали задовольняти власників квартир. Все частіше у пошуках нових варіантів декору для стін звертаються саме до популярного у багатьох дизайнерів молдингу. Під цим хитромудрим словом ховається різноплановий декор, який відрізняється і матеріалом виготовлення, і областями застосування.

За допомогою молдингів можна створити оригінальне оформлення для будь-якого інтер’єру. Сьогодні представлений широкий вибір кольорів і матеріалів, з яких виготовлені молдинги, з їх допомогою можна створити свій унікальний і неповторний дизайн кімнати.

Молдинги можуть перетворити звичайну кімнату на справжню вітрину. Як ми побачили, оздоблення добре працює на стінах, навколо вікон та дверей або по краях архітектурних елементів, таких як вбудовані шафи для книг або вбудовані панелі в стіні. Що стосується стилів оздоблення, то все залежить лише від вашої фантазії: ви можете використовувати кремезні, широкі або багатошарові молдинги для сміливого вигляду; або вибрати делікатний, вузький декор, щоб зробити речі елегантними і витонченими. Крім того, ви можете придбати молдинги з найрізноманітніших матеріалів, від пластику до гіпсу.


Ми запевняємо, що з вибором не буде ніяких труднощів, адже у нашому салоні є великий вибір варіантів, зорієнтуватись в яких допоможуть наші професійні консультанти.

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами