І ще щось

Так, треба більше записів для кількості. А також треба більше тексту, щоб подивитись яка його кількість виводиться у превью новин, для того щоб гарно підлаштувати великий перший блок новин на сторінці новин, можливо треба ще текст, то я напишу всяку нісенітницю або просто скопіюю цей текст ще раз. Так, треба більше записів для кількості. А також треба більше тексту, щоб подивитись яка його кількість виводиться у превью новин, для того щоб гарно підлаштувати великий перший блок новин на сторінці новин, можливо треба ще текст, то я напишу всяку нісенітницю або просто скопіюю цей текст ще раз.

Зараз спробую максимально перевірити стилі для статтей такого типу. Поставляю картинки, списки і інші варіанти контенту.

Почнемо з фото.

Зала
Це фото для перевірки того як воно буде виглядати на сторінці

Так, продовжимо. Далі додамо якийсь список. Чесно мені трохи лінь писати його вручну, тому я скопіюю його з сторінки.

У нашому ассортименті:

  • шпалери, фотошпалери
  • освітлення
  • декоративна штукатурка,
  • 3D-панелі
  • килими
  • молдінги
  • ламінат
  • фарба

Тут знову додам фото, але з іншої сторони контенту.

Кухня-студія

Тут треба ще трохи контенту, але я певно скопіюю його звідкись.

Розробка дизайну інтер’єру починається з складання дизайн-проекту — комплекти документів, що описують функціональні та дизайнерські рішення, в них містяться креслення приміщення і опису всіх деталей майбутнього інтер’єру, включаючи оздоблювальні матеріали і розташування комунікацій. У проекті присутній технічне завдання, в якому описані всі вимоги та побажання замовника.

Спочатку проводяться обміри приміщення, після чого розробляються зразкові планувальні рішення та ескізи. На цьому етапі дизайнер пропонує замовнику декілька варіантів планування з розподілом основних функціональних зон і розстановкою меблів. Так як 3D-моделювання — трудомісткий процес, на етапі примірного планування докладні тривимірні моделі розробляються тільки після узгодження з замовником.

Після затвердження розміщення зон розробляються проектувальні креслення електричних проводів і планується розташування електроприладів (освітлення, електричний обігрів та інше); у разі необхідності виконуються креслення змін у плануванні; план стель і підлогових покриттів, розміщення сантехнічного обладнання, відомості, які містять відомості про обробку і замовлених матеріалах і предметах меблів і декорі.

Наступним етапом є реалізація запланованих робіт; на цій стадії дизайнер контролює роботу оздоблювальних і ремонтних бригад, надаючи замовнику необхідну кошторисну документацію.

Склад і правила оформлення робочих креслень архітектурних рішень інтер’єрів виробничих і допоміжних будівлі всіх галузей промисловості та народного господарства встановлені ДСТУ Б А.2.4-27:2008. СПДБ. Інтер’єри. Робочі креслення

Кухня

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами