Дизайн проєкт – запорука вдалого ремонту.

Дуже багато хто на початку ремонту починє міркувати над тим, а чи так вже й потрібен дизайн-проєкт і чи не можна обійтися якось без нього, тим паче що в інтернеті більш ніж достатньо картинок із гарними інтер’єрами, бери та роби за образом і подобою…
Але чи зможете ви їх реалізувати для комфортного життя? Це вже питання.

Якщо ви плануєте ремонт – дизайн квартири допоможе точно сформулювати, чого ви хочете, і втілити бажаний інтер’єр в життя.
Дизайн-проєкт – це основний документ-інструкція, згідно якому працюють будівельники. За ним вони звіряють усі свої дії і не займаються самодіяльністю. При наявності проєкта замовнику буде можливість не тільки не хвилюватися, чи буде все зроблено так, як треба, а й відстежувати і при необхідності коригувати процес ремонту.

Розробляється дизайн-проєкт квартири після того, як дизайнер зустрінеться із замовником, зробить необхідні заміри, вислухає побажання та потреби тих, хто буде жити в цій квартирі.
Завданням дизайнера є зробити простір житлового приміщення не просто красивим. У дизайн-проєкті квартири повинні бути враховані декілька важливих моментів: функціональність, зручність, відповідність потребам замовника, сучасність та актуальність ремонту протягом кількох років.
А ще це можливість перевірте свої уявлення про майбутній інтер’єр у 3D-візуалізаціях і кресленнях.
І повірте, щось виправити в них простіше, ніж у реальному інтер’єрі.

Тож, роздумуючи над тим, потрібен вам чи не потрібен дизайн-проект, не відмовляйтеся від чіткого плану дій. Коли його немає, то дороги можуть завести невідомо куди, і до чого ви в підсумку прийдете, яким вийде інтер’єр, нікому не відомо. І не факт, що ви отримаєте те, що вас порадує.

Звернувшись до нашої студії ви отримаєте ексклюзивний дизайн вашої оселі.
Тому що, майбутній інтер’єр – не пазл з окремих фрагментів. Це гармонійне ціле, що враховує безліч вимог і умов.
“Provence” – це команда професіоналів з 12 -річним досвідом та великою кількість реалізованих проектів.
️А головне із задоволеними клієнтами, багато з яких стали нашими друзями.
Телефонуйте – +380673822822 і ми разом створимо оселю вашої мрії.

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами