Чому двері прихованого монтажу? 🔥

Інноваційне рішення, яке надає приміщенню естетичної гармонії та функціональності.

5 переваг на які варто звернути увагу вагаючись між звичайними і прихованими дверима:

1. Економія простору
Займають менше місця, оскільки її конструкція передбачає встановлення в стіну або перегородку. Це дозволяє зробити її практично невидимою, коли вона закрита. Така конструкція відрізняє її від звичайних зовнішніх дверей, які встановлюються на поверхні стіни чи рами.
2. Естетичний зовнішній вигляд
Вони можуть бути виконані з використанням різних матеріалів, таких як дерево, скло або метал, відповідно до дизайну та стилю приміщення. А якщо вибрати двері прихованого монтажу під фарбування, можна зробити їх абсолютно невидимими на фоні стіни. Для цього потрібно підібрати відтінок точно такий же, як у обробки стін.
3. Довговічність та надійність
Основна конструкція виконана з алюмінію – це й гарантує міцність і довговічніст
4. Простота прибирання
За рахунок того, що петлі та профіль заховані в стіні, а лиштва відсутня, немає і зазору між дверною коробкою та перекриттями, як у звичайних дверях. Саме в ньому збирається пил у квартирі.
5. Шумоізоляція та теплоізоляція
Два взаємопов’язані параметри. Якщо з теплоізоляцією у квартирі питання не актуальне, то шумоізоляція – найважливіша експлуатаційна характеристика, які за рахунок свого складу забезпечують двері прихованого монтажу.

Єдиний, який можна виділити мінус, – це вартість, вона буде дещо вищою ніж на звичайні.
Однак з урахуванням усіх переваг вона справедлива. І з огляду на термін служби у десятки років, це вигідна фінансова інвестиція.

Для замовлення завітайте до нас за адресою:

📍м.Хмельницький, вул.Подільська 10/3

Залиште ваші контакти
і наш фахівець зв’яжеться з вами